Святошна Академія

Церква Успення Пресвятої Богородиці у Городенці цього річ святкує ювілей. Протягом 255-ти років своєї історії вона є визначним осередком духовності та культури, окрасою міста.
З нагоди ювілею у храмі відбулася Святошна Академія. Розпочалась вона молитвою після якої краєзнавець, збирач старожитностей краю Володимир Никифорук зробив екскурс з історії нашої святині. Нині діючий отець-декан Ігор Левицький 29 років ревно служить на священицькій ниві Господу і пастві. На час його служіння припало багато господарських клопотів та церковних справ з якими він успішно справляється. У своїй розповіді отець-декан зупинився на окремих моментах життя церкви, подякував тим, хто підтримує всі його благі почини та окреслив плани на майбутнє. Перший заступник голови РДА Ярослав Левкун в своєму вітальному слові подякував та нагородив почесними відзнаками отця-декана Ігоря Левицького, представників братства і сестринства парафії. Також долучилися до вітальної вервечки в.о. міського голови Любомир Музичка та директор центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк.
Неординарним сюрпризом для присутніх стала презентація слайд-шоу з життя церкви, підготовлена працівниками бібліотеки.
Окрасою Святошної Академії були солоспіви кришталевих голосів Галини Новицької, Галини Музички, Христини Мамон та Євгена Ротермана. А духовна музика у виконанні камерного оркестру «Сакрум» під орудою Василя Дутчака додавала душевного спокою в гармонії з небесними мотивами мелодії.
Вела святкове дійство зав. відділом краєзнавства та народознавства ЦРБ Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *