Методичний день

Методичне забезпечення діяльності бібліотек сьогодні має особливео важливе значення. Його головна мета – сприяння адекватному реагуванню бібліотек на зміни в соціальному середовищі, активному пошуку шляхів розвитку бібліотечних закладів, упровадження інноваційних змін для досягнення бажаних результатів в оптимально короткі терміни.
У зоні уваги методичної служби бібліотеки постійно були є і будуть питання поглиблення аналізування діяльності книгозбірень для дітей, методичної допомоги і консультування, подальшого вдосконалення системи підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, упровадження в практику роботи бібліотек інноваційних методів і форм роботи та систематичної організації й проведення заходів, котрі сприяють підвищенню професійного рівня бібліотекарів.
11 липня відбувся черговий методичний день на тему: «Роль бібліотеки у читанні, навчанні та дозвіллі юних користувачів». Перед працівниками виступили начальник відділу культури національностей та релігій Галина Олінійчук, директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк. Представник Городенківського некомерційного центру медичної допомоги, заступник головного лікаря Уляна Смілянець ознайомила працівників бібліотечних закладів про реєстрацію пацієнтів до сімейних лікарів, педіатрів.
Начальник відділу культури національностей та релігій Г. Олінійчук, директор Городенківської ЦБС М. Підлеснюк, бібліотекарі вітали своїх колег із ювілеями від для народження.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *