Культура сучасного бібліотекаря

У сучасному світі бібліотеки вже сприймаються не лише як місця, де зберігають і читають книжки, а й як громадські центри спілкування, комфортні й максмально зхручні для відвідувачів. У такому вільному просторі у користувачів виникає бажання реалізувати власні культурно-освітні, дозвіллєві, інтелектуальні потреби та ідеї.
Ми мали можливість у цьому переконатися, а саме: заступник директора по роботі з дітьми Городенківської ЦБС О. Ничик, провідний методист ЦРБ В. Гудзик, методист ЦРБ О. Ничик та бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури О. Бойків, які відвідали бібліотеки-філії сіл Стрільче та Вікно з наданням методичної допомоги.
В бібліотеках проводяться різноманітні масові заходи: літні читання, конкурси, вікторини, літературні калейдоскопи. На даний час в селі Стрільче бібліотека спільно з Будинком культури готує прем’єру вистави Степана Васильченка «На перші гулі». Активну участь бере і С. Гуцуляк – завідуюча бібліотеки-філії с. Стрільче.
Завдяки тісній співпраці сільського голови В. Танасійчука та закладів культури, головою було виділено кошти на суму 5000 грн. на косметичний ремонт.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *