Бібліотеки для громад

Бібліотеки сьогодні переформатовують свою роботу в умовах децентралізації. Вони працюють для громад, разом з громадами.
У цьому мали змогу переконатися працівники районної бібліотеки: директор ЦБС М. Підлеснюк, завідуюча ЦДБ О.Ничик, методист ЦРБ Н. Виклюк, бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури О. Лумей, які відвідали Ясеневопільнівську та Серафинецьку філії з наданням методичної допомоги.
Бібліотеки активно впроваджують інформаційні технології. Так в Серафинецькій філії до послуг користувачів – комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет за проектом програми «Бібліоміст». В Ясеневопільнівській – сільський голова Іван Струтинський подарував бібліотеці комп’ютер та оплачує послуги провайдера, за що працівники та користувачі бібліотеки щиро вдячні йому, а також за активну фінансову підтримку. В бібліотеці проходять різноманітні масові заходи: шахові турніри, літні читання, у найближчому часі буде створений клуб «За здоровий спосіб життя».
Нещодавно завідувачка Серафинецької філії спільно з обласною спілкою письменників провели презентацію журналу «Перевал» та книги І. Козаченка «Поступ». Активно діє драматичний гурток, яким керує зав. бібліотеки Марія Чулкан.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *