Відлуння Чорнобильських дзвонів

32 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.
Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.
До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії в читальній залі районної книгозбірні представлена виставка-набат «Відлуння Чорнобильських дзвонів», яка вкотре нагадує нам про те, що час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу.
Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.
В бібліотеках –філіях для різних вікових категорій користувачів пройдуть:інформаційні години, уроки пам’яті, уроки-реквієми: «Чорна трагедія на кольоровій землі»; «Попіл Чорнобиля в наших серцях»; «Біль і трагедія Чорнобиля»; години роздумів: «Найбільша екологічна катастрофа сучасності», «Терновий вінок Чорнобиля»; оформлені виставки малюнків, газет, творчих робіт: «Поріс Чорнобелем Чорнобиль, бідою нашою поріс», книжкові виставки, тематичні полиці, «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…», «Чорнобиль: подвиг і трагедія», «Чорнобильські дзвони», «Чорнобиля пам’ять незгасима».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *