Передвеликодня зустріч в клубі «Ти не одна»

З усіх великих празників року найбільш давній, урочистий і радісний – це світлий празник Христового Воскресіння. В клубі «Ти не одна», який діє при центральній районній бібліотеці і допомагає одиноким матерям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, напередодні свята Великодня відбулася святкова зустріч.
З Божого благословення духовного наставника і основного благодійника отця-декана Ігоря Левицького та вітального слова директора ЦБС Марії Підлеснюк розпочалась пасхальна зустріч. Побажання здоров’я в сім’ях і родинах, миру, злагоди і добра прозвучали від начальника відділу культури, національностей та релігій РДА Галини Олінійчук. Про звичаї та обряди святкування Великодня розповіла бібліотекар та голова клубу Галина Мороз.
Діти переглянули лялькову виставу «Хоробрий заєць», підготовлену працівниками центральної дитячої бібліотеки, а в світлиці «Берегиня» ЦРБ ознайомились з книжковою виставкою «Великодний дзвін з небес – Христос Воскрес».
Зустріч була прикрашена молитвою юної гітаристки Мар’яни Бурнадз, поезією, яку читали Настя Бабечко, Віка Рогожинська, Мар’яна Бурнадз та Володя, Саша, Алінка і Віталік Савельєви.
Учасники клубу «Ти не одна» отримали рум’яні паски, масло та печиво, що стануть чудовим доповненням до їхніх Великодніх кошичків.
Дирекція бібліотеки висловлює щиру подяку меценатам свята: отцю-декану Ігорю Левицькому та парафіянам церкви Успення Пресвятої Богородиці, підприємцю Назару Микитюку, Благодійному фонду «Милість» та працівникам бібліотеки і вітає всіх з наступаючим святом Воскресіння Христового, бажає здоров’я душевного, миру у серці, злагоди у сім’ях і родинах, і щедрих Божих ласк під молитовним покровом Матері Божої.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *