Бренд-автор-шоу

В рамках «Тижня юнацької книги» бібліотекар відділу обслуговування користувачів Наталія Садова провела для користувачів з категорії працюючого юнацтва «Бренд –автор-шоу» за творами сучасних відомих українських письменників – Люко Дашвар «Покров» та Володимира Лиса «Діва Млинища».
Лю́ко Дашва́р (справжнє ім’я Ірина Іванівна Чернова) — українська письменниця, сценарист, журналіст. Лауреат літературної премії Коронація слова: у 2007 році роман «Село не люди» здобув ІІ премію та премію «Дебюту року» від книжкового порталу «Друг Читача», у 2008 за роман «Молоко з кров’ю» (або «Примха») стала дипломантом конкурсу, а 2009-го її роман «Рай. Центр» отримав диплом «Вибір видавців».
Бібліотекар розповіла читачам, про те що романи Люко Дашвар та Володимира Лиса незмінно мають успіх у читача. Вони пишуть так гостро й пронизливо, психологічно й чутливо, що торкається струн душі кожного… Неможливо не співчувати їхнім героям, як неможливо не звернути увагу на гострі, болючі, неоднозначні питання, які порушують письменники.
Роман «Покров»… Ніч проти 30 листопада 2013 року багато чого змінює і в житті країни, і в долі киянки Мар’яни Озерової. Після розміреного напівсонного існування дівчина опиняється у вирі подій і несподіваних зустрічей: виснажливі чергування на Майдані, зникнення коханої людини та пошуки нащадків у сьомому коліні славного козака Яреми Дороша, яких прокляла його дружина — зарозуміла шляхтянка Станіслава. Та чи не даремні пошуки? Адже перед цими щасливцями постає непростий вибір — незліченні скарби, що їх мають успадкувати від свого предка, чи кохання і воля…
Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».
Роман “Діва Млинища” став ідейним продовженням бестселерів “Століття Якова” та “Соло для Соломії” і є третьою книжкою з трилогії про Полісся, а точніше – село Загоряни. Він об’єднує історії людей протягом двох століть, починаючи з 1804 року, з першого рекрутського набору, до початку ХХІ століття.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *