Поезія – це рух душі

З нагоди Всесвітнього Дня поезії в рамках проведення «Тижня юнацької книги» для учнів 10-А класу Городенківської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. завідувачка відділу обслуговування користувачів ЦРБ – Зоряна Захарчук реалізувала поетичний екскурс «Поезія – це рух душі» сторінками творчості Ліни Василівни Костенко. Принагідно зазначимо, що 19 березня визначна українська письменниця-шістдесятниця, поетеса, професор Римського університету La Sapienza відзначала 88-річницю від дня народження.
Багато хто її вважає сумлінням української нації. Сучасний український письменник Юрій Андрухович якнайкраще охарактеризував той внесок, який зробила Ліна Костенко у побудову незалежної України: «Саме вона прищепила сотням тисяч українців непохитну впевненість у тому, що цензура – це зло і злочин, а самоцензура дорівнює самогубству. Саме вона привчила не дуже сміливих людей до того, що слова «незалежність», «гідність» і «свобода» існують в мові не просто так.
Доторкнувшись до сторінок поезії Ліни Костенко, учні поринули в неповторний світ класика української літератури, адже, присутні мали можливість за допомогою технічних засобів послухати як читає свої твори сам автор. Тому, що голос поета – це завжди унікальна форма його присутності.
Ведуча представила книжкову викладку по творчості Ліни Костенко.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *