День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму Захистників незалежності, сувернітету і територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України постановила:
Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня.
До цієї події в світлиці «Берегиня» центральної районної бібліотеки проведена година національної гордості «Вам українські герої, за подвиг слава на віки!». В залі – запрошені добровольці з м.Городенки та району, які брали участь у військових діях на Сході України. За здоров’я воїнів помолилися разом з присутніми отець-декан Ігор Левицький.
Голова РДА Роман Жичицький та заступник голови РДА Леся Личук привітали бійців АТО зі святом та вручили подяки добровольцям Городенківщини. З вітальним словом перед присутніми виступив голова громадської організації «Городенківське районне об’єднання учасників АТО» Михайло Човганюк. Голова об’єднання «Правиця», письменник Іван Григорчук презентував воїнам збірочки своїх творів.
Окрасою дійства стали пісні вокального квартету «Мальви» Тишківського Будинку культури та Наталії Майдан, виступ поета Романа Дронюка.
Ведучі заходу – бібліотекарі відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук та Оксана Михайлюк.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *