«Герої не вмирають! Просто йдуть! З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті…»

«Горів Майдан. І рвалися серця
З розпуки, і з безвиході, і з болю.
Герої Гідності стояли до кінця
За Україну, за життя, за волю».

Герої Небесної Сотні відійшли у вічність. Відійшли, аби з висоти свого подвигу дивитися на нас: якими ми були, які ми є, чи не марною була така висока ціна, заплачена за день наш сьогоднішній.
Як на початку, так і в середині минулого століття наш народ втрачав сотню за сотнею найкращих своїх синів і дочок, які зі зброєю в руках йшли проти ворога; втрачали тисячі українців, які назавжди залишились у вічній мерзлоті, будуючи світле майбутнє для «старшого» брата, що споконвіку топтався своїм кривавим чоботом по нашій землі і по наших душах. Нове століття народило нових героїв: сімнадцятилітні юнаки та юнки вийшли на Майдан, аби показати всьому світові, що є така Україна, яка ніколи не дозволить ворогові, манкуртам, нечестивцям панувати над українським народом.
Тому, вшановуючи світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та з нагоди 4 –ї річниці Революції Гідності в літературно-музичній світлиці «Берегиня» діє виставка – реквієм «Герої не вмирають! Просто йдуть! З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті…» ми вкотре пересвідчуємось, що Революція Гідності стала для кожного з них своєрідним мірилом їхньої порядності і честі, їхнього розуміння свого місця у житті суспільства. Книжкові та періодичні видання, які представлені на даній виставці, дають нам змогу осягнути таку життєву істину – гідно поступили ті, хто стояв на Майдані, аби ми з вами гідно жили, гідно поступали, гідно виховували своїх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *