«Всесвітній мандрівник та провидець»

В молодіжному салоні «Едельвейс» центральної районної бібліотеки ім. Леся Мартовича відбулася віртуальна подорож «Всесвітній мандрівник та провидець» приурочена 190-й річниці від дня народження Жуля Верна.
Учні 6–х класів Городенківської ЗОШ №2 I-IIIст мали можливість дізнатись про життєвий і творчий шлях Жуля Верна, адже ведуча – бібліотекар відділу обслуговування користувачів Надія Передерко за допомогою мультимедійного обладнання продемонструвала відеоматеріал із каналу «Encyclopedia» та розповіла учням про те, яким геніальним провидцем був видатний французький письменник – фантаст, адже він передбачив відкриття – підводного човна, літака, ракети і польоту в космос та ін. Лише 10 фантастичних ідей із 180 –ти залишились нездійсненними.
Жуль Верн створив новий тип пригодницького роману і збагатив його новим змістом, підніс на вищий щабель досконалості його художню форму. Щоб по – справжньому зацікавити читача, він завжди вигадував незвичний сюжетний хід або неймовірний поворот дій. Герої творів Жуля Верна – мандрівники, вчені, винахідники, дослідники – завжди розумні, вольові, шляхетні й людяні. Автор прагнув, щоб молодь, читаючи його твори, здобувала знання про всі куточки планети, а особливо про ті, які були мало вивчені. Тому гості молодіжного салону «Едельвейс» з великим задоволенням та цікавістю переглянули уривки з художнього фільму «Капітан Пілігріма» за мотивами твору «П’ятнадцятирічний капітан», який до речі, учні вивчають за шкільною програмою.
Бібліотекар ознайомила дітей з викладкою літератури «Всесвітній мандрівник та провидець», яка наявна в фондах нашої бібліотеки.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *