Вітання!!!

       Шановну Марію Михайлівну Підлеснюк – директора Городенківської централізованої бібліотечної системи з ювілеєм щиро вітають працівники районної, дитячої книгозбірень та сільських філій.
       Дорога Маріє Михайлівно! Знаємо Вас як високопрофесійного фахівця бібліотечної справи та успішного керівника. Завдяки Вашій багаторічній, наполегливій праці наша бібліотека отримала визнання серед регіональної та загально-української спільнот. Ваш вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та збереження національно-культурної спадщини гідно відзначено високими нагородами – медаллю «За заслуги перед Городенківщиною» та багатьох районних, обласних премій. Нагороди, відзнаки – це лише орнамент великого таланту, зовнішня оболонка, за якою таїться неустанна, клопітка праця рук, душі та серця.
       В день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя.
Хай доля шле Вам добро, радість та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.
              Хай пливе щасливо Ваш життєвий човен,
              І минає легко береги круті,
              І любові буде хай завжди він повен, –
              Що найголовніше у людськім житті!
       Божого благословення Вам на многії літа в мирі і здоров’ї!

                                          З повагою колектив бібліотечних працівників району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *