«Під тягарем Хреста»

Василь Стус… Поет. Правозахисник. Людина. Товариш. Філософ. Знайомий і Незнаний. Людина – символ, який боровся проти «духовної аномалії» та гідно вмирав за поневолену Україну.
До 80 – річниці від дня народження відомого «шістдесятника» у світлиці «Берегиня» ЦРБ відбувся вечір-спогад «Під тягарем Хреста».
Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк запропонувала учням 9-10 кл. ЗОШ №1 I-III ступенів м. Городенки літературно – історичний екскурс про трагічний шлях поета, був гідним свого покликання, і вкотре доводив, що людина, попри всі обставини, таки спроможна здолати свій страх.
Яскравим доповненням розповіді ведучої стали відеоматеріали із літературно-музичного проекту «Стусове коло», «Василь Стус. Хресна дорога» та з телевізійного проекту каналу СТБ «Нескорені. Стус». Особливо вразили глядачів вірші у аудіозаписі автора.
Перший заступник голови РДА п. Ярослав Левкун в своєму виступі зазначив, що «доля В. Стуса є долею тих багатьох українських світочів науки, культури, письменства, яких знищила Москва тільки за те що вони свій розум, свої сили, свій патріотизм поставили на службу своїй Україні. Їх було багато, і їх буде ще більше.
І йтимуть вони з піднятим чолом у боротьбі за Незалежність України». Насамкінець бібліотекар провела короткий огляд викладки книг «Василь Стус. Дорога болю» з фондів книгозбірні.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *