«Сповідуймо ідеї Чорновола»

В літературно-музичній світлиці «Берегиня» районної книгозбірні відбулося урочисте зібрання з нагоди 80 річниці від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола.
В’ячеслав Чорновіл – людина високих моральних чеснот, гідний патріот, борець за незалежність України ще за тих часів, коли ця боротьба була пов’язана з особистим ризиком і за неї доводилося дорого платити. Він сам заплатив велику ціну і виніс величезні страждання. І тому, вшановуючи світлу пам’ять національного героя поминальною молитвою отець Ігор Ковбасюк
наголосив на тому, що роль і значення постаті Чорновола неможливо переоцінити.
А голова РДА п. Роман Жичицький в своєму виступі зазначив, що життя та політична діяльність Чорновола підпорядковувались високій ідеї – ідеї відродження української державності і служіння українському народові.
Яскравим та промовистим став виступ п. Богдана Романюка.
Мистецькою окрасою заходу – виступи фольклорного колективу «Криниця» с.Чернятин (керівник Орислава Малоглова), Наталії Майдан (солістки Тишківського Будинку культури).
Учасники студії ЦДЮТ Антон Крячко, Лілія Вовкович (керівник Антоніна Левінська) декламували патріотичну поезію присвячену В. Чорноволу.
Ведуча урочистого зібрання – завідувачка відділу обслуговування користувачів ЦРБ Зоряна Захарчук майстерно використала мультимедійні засоби для показу відеороликів про життєвий шлях, політичну діяльність величної людини та зрештою, усвідомлення ким же був Чорновіл для України. Адже, історична постать такої величини буде вічно жити в серцях українців!

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *