Відкриття та освячення оновленого клубу та бібліотеки села Хвалибога

В селі Хвалибога після капітального ремонту відкрито сільський заклад культури. В клубному закладі функціонує глядацький зал та бібліотека. Під час ремонтних робіт за кошти обласного бюджету в сумі 130,0 тис. грн. проведено заміну вікон та дверей, внутрішній ремонт приміщення: встановлено підвісну стелю, обшито вагонкою стіни, укладено ламінат та плитку на підлогу. Крім того, за кошти Виноградської сільської ради проведено ремонт електропроводки та встановлено світильники (20,0 тис. грн.), придбано музичну апаратуру (23,0 тис.грн.) та одяг сцени (4,0 тис. грн.).

Хлібом на вишитих рушниках молодь села вітала шановних гостей: заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Богдана Кобилянського за ініціативи та підтримки якого було розпочато роботи, голову райдержадміністрації Романа Жичицького, заступника голови райдержадміністрації Олесю Личук, начальника відділу культури, національностей та релігії райдержадміністрації Галину Олінійчук, директора центральної районної бібліотеки Марію Підлеснюк, голову Виноградської сільської ради Михайла Гоблика. Також на свято прибув учасник АТО, наш земляк із с. Сороки Михайло Перегінчук.

Захід розпочався із освячення місцевим духовенством нового приміщення та молебнем.

Вітаючи із святковою подією присутніх заступник голови ОДА Богдан Кобилянський зазначив, що і надалі буде сприяти у розвитку району.

Керівник району Роман Жичицький підкреслив, що ремонт закладу культури дає можливість громаді мати в селі осередок культури, де можна відновлювати і зберігати народні традиції, залучати до цього процесу молодь.

Начальник відділу культури, національностей та релігії Галина Олінійчук відзначила значну підтримку сільського голови Михайла Гоблика та громади села.

Директор ЦБС Марія Підлеснюк побажала працівникам закладу культури, зокрема бібліотеці проводити цікаві зустрічі з поетами та письменниками, митцями краю.

Після чого тривала концертна програма за участю аматорських колективів “Прикмищанки” с. Прикмище, танцювального колективу с. Сороки, фольклорного колективу с. Виноград та вокального ансамблю с. Хвалибога.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *