Чарівне свято Миколая!

В рамках клубу «Ти не одна», що діє при Городенківській центральній районній бібліотеці ім. Л.Мартовича і створений допомагати одиноким матерям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, відбулося чарівне свято Миколая.
Після перегляду лялькової вистави, яку підготували працівники дитячої бібліотеки на казкове дійство всіх запросила господиня ЦРБ Марія Підлеснюк.
Свято розпочалося з благословення отця-декана Ігоря Левицького, який є духовним наставником клубу. Щирими і теплими словами дітей привітала заступник голови РДА з гуманітарних питань Олександра Личук. На Миколайчину гостину з солодкими подарунками завітала представник депутата обласної ради Андрія Левковича Марта Дячук. Виступила волонтер Корпусу Миру з Нью-Йорка Дара Ґрей, яка зініціювала створення англійського клубу при ЦРБ та представник благодійного фонду «Милість» підприємець Руслан Федоришин, який подарував одяг для одиноких матерів та їх дітей. Святкове дійство прикрасили музичні вітання та поезія вихованців клубу «Ти не одна».
Свято підготувала і провела бібліотекар відділу краєзнавства та народознавства ЦРБ, голова клубу «Ти не одна» Галина Мороз.
Директор бібліотеки Марія Підлеснюк та члени клубу «Ти не одна» щиро вдячні за благодійну допомогу у проведенні свята Миколая отцю-декану Ігорю Левицькому та парафіянам церкви Успення Присвятої Богородиці, депутату обласної ради Андрію Левковичу, благодійному фонду «Милість», підприємцю Руслану Федоришину.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *