Сонця і правди сурмач

В літературно-музичній світлиці «Берегиня» відбувся поетичний зорепад під назвою «Сонця і правди сурмач», присвячений 105 – річниці від дня народження Андрія Малишка.
Андрій Самійлович Малишко – відомий поет-пісняр, перекладач, літературний критик. З дитинства виніс любов до народних мелодій, рідного слова і рідної землі.
Ведуча заходу – бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала відеоматеріал учням 8-х класів ЗОШ №1 I-III ст. про біографічний шлях та творчий доробок поета, зокрема прозвучали поезії у авторському виконанні із циклу «Україно моя!»
За своє життя Андрій Малишко видав близько 40 збірок, але найголовніше те, що в українську літературу він увійшов як поет – пісняр, бо пісні на його вірші вже давно сприймаються як народні і передаються від покоління до покоління. Школярі зачудовано прослухали широковідомі пісні: «Ми підем, де трави похилі», «Вчителька», «Пісня про рушник».
В усіх поезіях Малишка і в кращих піснях на його слова звучить чистий і закличний голос митця, що так безмежно любив життя, що так багато зробив для рідного народу.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *