«Його душа в гармонії життя»

Так склалося, що більш як півстоліття на українських землях ім’я і твори видатного сина України – Богдана Лепкого були приречені на забуття. Настала пора в час нашого духовного відродження спадщину Богдана Лепкого повернути народу, творчість якого ще за його життя вийшла далеко за межі України, стала надбанням багатьох світових літератур.
З нагоди 145 – річниці від дня народження відомого письменника в літературно-музичній світлиці «Берегиня» було проведено для учнів 8 класу ЗОШ № 2 I-III ст. відео-урок «Його душа в гармонії життя».
Ведуча – бібліотекар читальної зали Надія Передерко за допомогою мультимедійного комплекту ознайомила гостей світлиці з життєвим та творчим шляхом Богдана Лепкого, а також продемонструвала казку «Мишка», яку автор назвав «казкою для дітей: малих і дорослих». Адже, діти переглядаючи цю казку потішаються із вчинку мишки, дорослі діти замисляться над важливими для людей істинами.
Найбільша велич поета проявляється тоді, коли його вірші стають народними. Так сталось із віршем «Журавлі», котрий отримав нове життя у народній пісні «Чуєш брате мій». Учні з великим задоволенням переглянули відеоролики знаної пісні, та іншої його поезії «Час рікою пливе», яка теж вважається народною піснею.
Письменник усе життя і весь талант присвятив своєму народові, збагаченню його культури, літератури. Творчість Богдана Лепкого припала на епоху сповнену складних історичних процесів і випробувань. Але все своє життя поет лишався невтомним трудівником і вірним сином своєї Батьківщини.
Насамкінець, ведуча презентувала книжкову викладку по творчості ювіляра «Його душа в гармонії життя».

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *