Єднайсь у боротьбі, кріпись у своїй вірі

Відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, встановлено свято – День захисника України та з нагоди відзначення 75–ї річниці створення УПА в Івано-Франківській області 2017 проголошено Роком Української Повстанської Армії.
На Свято Покрови, покровительки українського війська, вшановуємо наших героїв, які віддавали і віддають життя у боротьбі за волю України.
Саме цим історичним подіям приурочена книжкова виставка – хронограф «Сини твоєї Батьківщини, в них сила духу непоборна!» та тематичні полиці, які діють у відділі обслуговування користувачів:
– «Скріпи серця, Вкраїно – Мати!
Вперед! За волю! Рідний край!» (абонемент);
– «Єднайсь у боротьбі, кріпись у своїй вірі» (читальний зал);
– «За волю, нарід, Україну
Хоробро бились до загину» (юнацький абонемент).
Про героїчні віхи національно-визвольних змагань та боротьбу УПА студентам Городенківського професійного ліцею розповіла під час патріотичної п’ятихвилинки завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук та ознайомила з книжковими та електронними виданнями. У всіх сільських філіях пройдуть святкові дійства, приурочені цим святковим датам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *