Вечір – портрет краєзнавця

      9 серпня літературно-мистецька світлиця «Берегиня», що в ЦРБ, була вщент заповнена відвідувачами. Вся творча (тай не тільки творча) інтелігенція міста тої днини завітала в бібліотеку на презентацію 28 числа краєзнавчого альманаху «Ямгорів», яка була ознаменована 60-річним ювілеєм його упорядника та головного редактора Володимира Никифорука. Розпочалось святкове дійство з благословення отця-декана Ігоря Левицького, отця Любомира Петришина та отця Тараса Іванюка. Вітали Володимира Михайловича з подвійним святом високоповажні гості: доктор фізичних наук, професор Київського інституту фізики Василь Шендаровський, в.о. голови міста, співзасновник ліги «Що? Де? Коли?» Любомир Музичка, кандидат фізико-математичних наук, доцент Прикарпатського університету нафти і газу Роман Лучицький, заступник голови обласної організації спілки письменників України Василь Бабій, член спілки письменників України, поетеса Світлана Бреславська, археолог, викладач Київського політехнічного інституту Геннадій Гриценко, журналіст, прозаїк, лауреат премій «Золоте перо» та «Калинові острови» Володимир Приймак, підприємці краю, які фінансово допомогли у виході часопису: Богдан Новосельський, Іван Приймак, Степан Чижевський, Василь Симчич та ін.. Багато на вечорі було сказано теплих слів про славетного земляка Володимира Никифорука, були й квіти, й подарунки. Та найголовніші та найкоштовніші – від обласної спілки краєзнавців – премія ім. Володимира Полєка, яку вручив наш земляк Василь Бабій та «За заслуги перед Городенківщиною», яку ювіляр отримав з рук заступника голови РДА Степана Михайлюка.
      Не перелічити всіх, хто з словами вітань та пошанівку того дня прийшов привітати «хрещеного батька» альманаху, це: представники громадських організацій, директори шкіл, вчителі, лікарі, художники та вишивальниці, композитори та співаки, словом – майстри народного мистецтва, чиї імена в різні часи, і в цьому часописі, зокрема, друкувались на його сторінках.
      Ювілярові, окрім квітів, дарували пісні у виконанні Галини Новицької, бардів – Зореслави Григорів та Євгена Ротермана, родини Кучмеїв та неперевершеного співака Івана Липчука.
      Підсумувала та привітала ювіляра директор ЦРБ Марія Підлеснюк. Вела презентаційну імпрезу традиційно Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *