До Дня Незалежності

«Святого неба голуба безмежність
Освячує державну Незалежність»

Моя Україно, народ мій коханий,
Брати – українці, мої земляки!
Здоров’я і щастя вам, рідні краяни,
Добробуту, миру на довгі роки!
      Україна – земля прапращурів і наших батьків, земля героїчного народу. Його історія переповнена драматизмом, славою і вічним тяжінням волі. Наші предки зберегли і нам передали неоціненні скарби: не тільки землю й те, що є в ній і на ній, а й мову, пісні, звичаї – все те, що ми звемо нашим рідним, українським.
      З нагоди Дня Незалежності України в літературно-музичній світлиці «Берегиня» діє святочна книжкова виставка – утвердження «Святого неба голуба безмежність освячує державну Незалежність», яка вкотре доводить нам, що шлях України до волі був довгим і тернистим, а ми – українці свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір.
      Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з патріотичною виставкою.
      В бібліотеках-філіях оформлені книжкові виставки, присвячені Дню Незалежності: «Всім серцем любіть Україну свою», «Навіки будь єдина, моя ти Україно», «Живи Україно – єдина і вільна», «Хай святиться Твоє, Україно, ім’я». У всіх населених пунктах району відбудуться святкові дійства «Духом завжди була вільною, залишалася Україною», «Моя країна – це незалежна Україна», «За синєє небо, за жовте колосся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *