Розстріляний стрілець, що гордо канув в вічність

«Коли вже нема розумного виходу з тяжкого положення, то треба вмерти по-геройськи, щоб така смерть була джерелом сили для молодих поколінь», – таким було життєве кредо Михайла Колодзінського (1902-1939) славного земляка Крайової команди УВО, ОУН, бойового коменданта організації народної оборони Карпатської Січі, начальника штабу, генерал – хорунжого збройних сил Карпатської України. Він один із тих, чий життєвий чин, творча спадщина і кров, пролита в обороні землі, заслуговують на вічну пам’ять і вдячність нащадків. З метою відзначення 115 – річниці від дня народження М. Колодзінського в читальній залі центральної районної бібліотеки представлена тематична поличка «Розстріляний стрілець, що гордо канув в вічність». Зібрані видання розповідають про життя і діяльність нашого визначного земляка, чиє ім’я оповите легендами та відноситься до малодосліджених тем української історіографії.
30 липня 0 10 годині відбудуться урочистості з нагоди 115 річниці від дня народження начальника штабу Карпатської Січі,полковника Михайла Колодзінського . Дане свято проходитиме біля пам’ятника Михайлу Колодзінському у селі Поточище.
У бібліотеках-філіях Городенківської ЦБС представлені книжкові виставки та тематичні полички, присвячені славному землякові:
«Полковник Михайло Колодзінський», «Славний земляк Покутського краю»
« Генерал – хорунжий збройних сил Карпатської України», «Розстріляний стрілець, що гордо канув в вічність».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *