Фестиваль “Дністрові зорі”

11 червня в м. Городенка проходив XXIII регіональний фестиваль «Дністрові зорі», учасниками якого були мистецькі делегації Заліщицького району Тернопільської області, Заставнівського району Чернівецької області та господарі свята.
Центральна районна бібліотека ім. Леся Мартовича – активна учасниця святкового дійства, на якому представила викладку – ярмарку літератури, де присутні мали можливість ознайомитися і придбати друковану продукцію бібліотеки: «Історичні постаті Городенківщини», «Письменники Городенківщини», «Видатні постаті Городенківщини» та ін., а також книги місцевих авторів, кошти від реалізації яких спрямовані на пам’ятник Небесній Сотні.
Координатор Пункту Європейської Інформації Ірина Мухіна представила і ознайомила присутніх з його роботою, планом масових заходів на літній період, а також провела міні-вікторину «Чи знаєш ти Європу?». Виїзна робота ПЄІ зацікавила не тільки місцевих жителів, а й гостей свята. Активні учасники отримали в подарунок флаєри, прапорці Європейського Союзу та солодощі.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *