Ми – європейці

Урочисте зібрання приурочене Дню Європи відбулося в центральній книгозбірні.
Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя,
європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.
Ведуча заходу – завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук наголосила на тому, що це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця. А також, зачитала звернення Президента України у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.
За допомогою мультимедійного комплекту присутні мали можливість переглянути відеоматеріал про створення ЄС та послухати гімн Євросоюзу.
Начальник відділу освіти Городенківської РДА Мирослав Заліщук у своєму виступі привітав всіх з днем Європи та з запровадженням безвізового режиму для громадян України.
Бібліотекар Ірина Мухіна ознайомила присутніх з діяльністю Пункту Європейської Інформації, який працює в нашій книгозбірні, а бібліотекар Оксана Михайлюк презентувала новинки сучасної європейської літератури.
Справжньою окрасою дійства були вокальні виступи у виконанні Тетянки Легенюк та Вікторії Дружкіної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *