Земля хворіє: озирнись в турботі

До Міжнародного дня Землі бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Марія Соколюк провела екологічну годину «Земля хворіє: озирнись в турботі» з учасниками клубу «Едельвейс».
Земля –унікальна планета сонячної системи тому, що тільки на ній існує життя. Екологічну рівновагу Землі порушено. Інтенсивний розвиток виробництва призвів до забруднення атмосфери. Більшість джерел води забруднено і потребують очищення. Почастішали екологічні катастрофи. Зникають представники тваринного та рослинного світу. Радіоактивність на Землі підвищена. В результаті таких тенденцій прискорюється процес старіння населення.
XXI століття. Яким воно буде для нас, жителів планети Земля? Це залежить від нас із вами. Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Основна його ідея – ми з вами – лише частка природи, Космосу, законами і правилами якого ми повинні керуватись у повсякденному житті. Не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не царем природи, а її невід’ємною часткою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *