Городенківці вшанували Патріарха

Він був Великим українцем. Під такою назвою в центральній районній бібліотеці відбулась година духовності, присвячена 125-річниці від дня народження Патріарха української греко-католицької церкви Йосифа Сліпого.
Вшанування розпочалося з благословення отця-декана Ігоря Левицького церкви Успення Пресвятої Богородиці.
Присутні дізнались про життєвий та душпастирський шлях патріарха Йосифа Сліпого, багато нового про його сподвижнецьке служіння Богу та українському народові, а також переглянули мультимедійну презентацію «Патріарх Йосип Сліпий», яка познайомила їх з основними етапами життєвого шляху Великого українця. Доповненням отця-декана Ігоря Левицького стали цікаві факти з життя Патріарха Йосифа Сліпого та духовні пісні у виконанні катехитки церкви Успення Пресвятої Богородиці Зореслави Григорів.
Пані Зореслава співала святошні пісні про Сина Божого, Діву Марію, ділилась своїми роздумами про сутність людини, її призначення на цій землі. Талановиту гостю вітали настоятель церкви Успенння Пресвятої Богородиці отець-декан Ігор Левицький та директор Городенківської центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк. Духовну зустріч підготували бібліотекарі Марія Соколюк та Марія Сорока.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *