Патріотичний екскурс

В рамках проведення Всеукраїнського тижня юнацької книги учні 10 класу ЗОШ № 1 I-III ст. разом з бібліотекарем юнацького абонементу Іриною Мухіною здійснили патріотичний екскурс по книзі Євгена Положія «Іловайськ».
«Іловайськ» – книга про мужність і боягузтво, про подвиги та зраду, про неймовірний героїзм і людяність українських солдатів і офіцерів. Це книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила кращим, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми.
Роман побудований на реальних подіях, адже автор почув близько сотні історій солдатів та офіцерів, що вижили в «Іловайському котлі».
Школярі дуже уважно слухали розповідь бібліотекаря про життєві історії бійців добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1», «Херсон», «Миротворець», 39 – го («Дніпро-2»), 40-го («Кривбас»), 42-го батальйонів територіальної оборони, військових 17 –ї танкової бригади, 51 – ї, 92 – ї, 93 – ї ЗСУ, прикордонників Сумського пересувного загону. Адже без них цієї книги не було б. Вони та їхні подвиги – це суть цього роману.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *