Акція «Вишивана моя Україна»

Городенківщина… Величні пагорби, бурхливий дідо-Дністер, предковічні смерекові та грабові праліски, барвисті килими левад…Віки оспівували чарівну красу казкового краю, волелюбність і мужність його трудового народу.
Чудова природа Городенківщини завжди вабила поетів і музикантів, художників і співаків. Ця земля дала світові Леся Мартовича, Михайла Колодзінського… Цілющий трунок Дністровського краю надихали на творчість народну художницю Параску Хому, нескорену українку Орисю Яхневич, лауреата національної премії ім. Т. Шевченка Михайла Андрусяка, та
цілого ряду творчих особистостей краю, що своєю працею творять історію сьогодення.
Вишиванка на Покутті – світ краси й фантазії. У вишиванці яскраво й повно розкривається душа краю, споконвічне прагнення до прекрасного. Це давнє і вічно молоде мистецтво. Секрет його молодості в єдності людини з природою, в умінні протягом століть зберігати і примножувати красу, дарувати людям радість зустічі з прекрасним.

Карта «Вишивана моя Україна» сьогодні на Городенківщині – серці Покуття, на якій є часточка теплоти і любові казначеїв Управління Державної казначейської служби в Городенківському районі. Вона несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок поколінь.
Під час проведення Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» казначеї Городенківщини побували в різних організаціях, зокрема презентували Карту «Вишивана моя Україна» в центральній районній бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *