Великий гуманіст та демократ

В молодіжному салоні «Едельвейс» відбулася мультимедійна година під назвою «Великий гуманіст та демократ», присвячена 205 річниці від дня народження Чарльза Діккенса.
Чарльз Діккенс є, без сумніву, найпопулярнішим англійським письменником 19 століття, який знайшов величезну любов читачів ще за життя. Він по праву займає провідне місце серед класиків світової літератури.
Ведуча заходу – бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала учням 8-их класів ЗОШ № 2 I-III ст. відеоматеріал про біографічний шлях та літературну діяльність великого гуманіста.
За творами Чарльза Діккенса знято безліч художніх та мультиплікаційних фільмів, адже він входить у трійку найбільш екранізованих письменників у світі. Школярі мали змогу переглянути відеоуривки з фільмів «Пригоди Олівера Твіста», «Домбі і син» (цей роман названий найкращим у творчості письменника). Також подивились уривок з мультфільму «Різдвяна пісня», яка стала одним з найпопулярніших оповідань про чарівну казку Різдва.
Учням була представлена книжкова викладка художніх творів видатного письменника з фондів нашої книгозбірні.
Чарльз Діккенс – автор, твори якого в обов’язковому порядку присутні в домашніх бібліотеках не тільки кожного англійця. Після смерті відомий романіст став справжнім ідолом англійської класичної літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *