Підсумкова нарада

«Аналіз статистичної звітності роботи Городенківської ЦБС за 2016 рік»
17 лютого 2017 року відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників Городенківської ЦБС.
Сучасна бібліотека – це інтерактивний центр громади, де книги, як носії інформації, переплітаються з використанням новітніх технологій. Бібліотека намагається бути центром дозвілля, місцем, куди б хотілося приходити знову й знову. Важливим аспектом роботи бібліотек сьогодні є створення власного іміджу, пошук нових шляхів для самореклами.
Аналізування роботи бібліотечної системи – важливий фактор оцінки діяльності ЦБС, визначення її ефективності, якості надання бібліотечних послуг, виявлення позитивних тенденцій розвитку та проблемних питань у сфері бібліотечного обслуговування населення району. За основу аналізу взято підсумки роботи бібліотечних установ за 2016 рік, що зафіксовані в статистичних та текстових звітах структурних підрозділів ЦБС; співбесіди з керівниками філій, результати виїздів у сільські і міські бібліотеки та перевірки їх роботи. До уваги бралися також активність бібліотечних працівників у проведенні різноманітних бібліотечних конкурсів, акцій та семінарських занять, заходах по підвищенню бібліотечної кваліфікації та ін.
Відкриваючи нараду, директор Марія Пілеснюк детально проаналізувала роботу бібліотечних установ за 2016 рік. Заступник по роботі з дітьми Олександра Ничик, коротко зробила підсумки щодо роботи з дітьми, розповіла як ефективно залучати дітей до бібліотеки. Аналітично-систематичний аналіз основних показників роботи Городенківської ЦБС здійснила провідний методист Віра Ґудзик. На заключення голова профспілки Городенківської ЦБС доповіла про свою роботу за 2016 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *