Стрітенські зустрічі

В світлиці «Берегиня» центральної районної бібліотеки відбулися Стрітенські зустрічі з директором видавництва «Український пріоритет» (м.Київ) Володимиром Шовкошитним – українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем, доктором філософії в галузі політології, народним депутатом І скликання, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, президентом Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990–2003), одним із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», лауреатом літературних премій та Ольгою Слоньовською – прикарпатською поетесою, прозаїком, літературознавцем, членом Національної спілки письменників України, професором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Гості ділилися своїми творчими доробками, новими напрацюваннями, мріями та сподіваннями, планами на майбутнє. Глядачі були зачудовані акторською майстерністю поета та актуальністю сюжетної лінії нових творів письменниці.
Насамкінець директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк подякувала гостям за візит і зпрезентувала пам’ятні сувеніри про наш край з творчої майстерні родини Регушів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *