Документальний фільм «Тілом і душею»

Напередодні міжнародного дня прав людини 9 грудня в читальній залі Городенківської районної бібліотеки ім.Л.Мартовича у Кіноклубі «Правовий простір» пройшов показ документального фільму «Тілом і душею» (режисер Матьє Брон).
У фільмі йдеться про трьох молодих мозамбіківців із фізичними вадами, про їхнє життя і заняття. Присутні говорили про головних героїв, співставляли побачене із людьми з обмеженими можливостями у нашому місті. Зокрема, про порушення прав людини, про умови для їхньої самореалізації і всі перешкоди забезпечення їх правами на рівні з іншими жителями.
Керівник Кіноклубу Марія П. детально ознайомила глядачів з Законом України «Про Основи соціальної захищеності інвалідів України» та Конвенцією ООН про права інвалідів України. На завершення обговорення модератор Ірина О. підвела підсумки і наголосила,що ми повинні формувати своє ставлення до таких людей,як до людей з особливими потребами, щоб вони могли себе почувати значно впевненіше і розкутіше.
Адже,саме ці люди сильні духом. Вони точно знають, що хочуть і в чому полягає їхній сенс життя, а також не розмінюючись по дрібницях йдуть до чітко поставленої мети ,досягаючи мрії. Одночасно допомагають людям, які їх оточують, заряджаючи своїм власним оптимізмом. Вони здатні здобувати перемогу над собою і над обставинами. Їх реакція на ситуацію завжди позитивна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *