Захищеність прав людини в правовій державі

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в літературно – музичній світлиці «Берегиня» відбувся правовий лікбез «Захищеність прав людини в правовій державі». Треба зазначити, що районна книгозбірня підготувала цей захід в тісній співпраці з кримінально – виконавчою інспекцією Городенківського районного сектору, центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та районним центром зайнятості.
Правовий лікбез був приурочений правам людини, адже 10 грудня 1948 року була прийнята «Загальна декларація прав людини», тому цей день відзначається у всьому світі як «Міжнародний день прав людини». Сила декларації в тому, що в ній вперше комплексно сформульовані всі основні права і свободи людини та обґрунтовується необхідність їхнього захисту.
Ведуча – завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук акцентувала увагу на тому, що правова культура особистості – це не тільки знання законів і бажання їх виконувати, це також знання своїх прав і уміння їх відстоювати, захищати.
Гості літературно-музичної світлиці «Берегиня» –
непрацевлаштоване юнацтво та молодь Городенківського району з неприхованою цікавістю слухали виступ начальника кримінально – виконавчої інспекції майора внутрішньої служби Ольги Дмитрук, яка детально ознайомила з криміногенною ситуацією в районі та шляхами подолання злочинності. Юрист центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Мороз розповіла про юридичні послуги, які надає центр та подарувала всім присутнім рекламний буклет. Спеціаліст районної служби зайнятості Леся Франків довела до відома, що реалізація прав людини
неможлива без розвинутої системи соціальних інституцій. Бібліотекар юнацького абонементу Ірина Мухіна здійснила коментований перегляд літератури з правової тематики «Знай права, не забувай обов’язків».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *