Подорож у країну «Професій»

Дитинство – незабутня пора. У цей час йде підготовка до дорослого життя, формується характер, набуваються знання. У дитинстві поєднується безтурботність з пізнанням світу, ознайомленням з новою інформацією, яка в подальшому може стати у нагоді. Вибір професії – важливий крок. Від того, наскільки вірно обирається життєвий шлях, залежить місце у суспільстві.
Світ професій різноманітний і цікавий та, щоб зробити правильний вибір, важливо в ньому не розгубитись, потрібно з самого малку привчати себе до дисципліни і гартувати свою волю і силу. Тому саме для учнів 3 класу ЗОШ №1 Городенківською центральною районною дитячою бібліотекою спільно з Городенківським районним центром зайнятості та методистом районного методичного кабінету з практичної психології і соціальної роботи районного відділу освіти РДА Зоряною Крох проведено профорієнтаційний мотиваційно – ігровий захід «Подорож у країну Професій». В ігровій формі заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Світлана Івасюк ознайомила дітей із світом професій. Дітям було запропоновано завдання «Зібрати прислів`я» та відгадати загадки, учні на відмінно впорались із вправою «Мозковий штурм» та пограли у гру «Відгадай професію» та «Вгадай слово», який провела з дітьми бібліотекар Марія Соколюк. Працівниками районної дитячої бібліотеки було організовано виставку дитячої літератури «Подорож у країну Професій». Всі учасники заходу отримали маленькі подаруноки.
Діти демонстрували свої знання, вміло дискутували та навіть деякі з них у малому віці уже визначились із вибором професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *