Пам’ять народу не убієнна!

Голодомор 1932-1933 років – безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.
Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення.
За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина з них – діти.
Голодомор в Україні спричинив глибокі наслідки. І саме тому, ми повинні повною мірою врахувати їх і добитися істини та правди, а також виявити причини.
«Машина радянського керівництва» знищила життя мільйонів українських людей, які не знали слова геноцид, але стали його жертвами, і “власною страшною долею шлють нам пересторогу крізь плин віків”.
«Пам’ять народу не убієнна!» – саме таку назву носить книжкова виставка – скорбота до дня пам’яті жертв голодоморів, яка розміщена в читальній залі центральної районної бібліотеки і буде діяти з 21 листопада по 4 грудня. Запрошуємо всіх небайдужих ознайомитись з даною виставкою – однією із трагічних сторінок історії України, адже люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об’єктивну оцінку, а також винести уроки і запобігти поверненню гірких і драматичних подій історії. Всебічні, правдиві знання допоможуть уникнути подібних катастроф у майбутньому. Головне – не допустити цього у теперішньому суспільстві. Це стане найбільшим вшануванням пам’яті жертв страшної трагедії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *