Інтерактивна година

16 листопада в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації у бібліотеках» в Городенківській центральній районній бібліотеці ім. Леся Мартовича відбулася інтерактивна година «Пізнай себе – зрозумій іншого» до Міжнародного дня толерантності, який щорічно відзначається в усьому світі.
Координатор пункту Європейської інформації бібліотекар відділу обслуговування Ірина Мухіна розповіла учням 7 класу Городенківської ЗОШ I-IIIст. №1 про основні аспекти толерантності, а також за допомогою мультимедійного набору продемонструвала уривки з фільмів про доброту і взаєморозуміння, про поведінку підлітків в різних складних ситуаціях. Кожний учасник взяв щось для себе, як особистість.
На інтерактивній годині проведено ряд конкурсів, зокрема «Увічливі пальчики», де учні мали можливість на аркуші паперу написати та висловити слова толерантності один одному.
Ведуча завершила інтерактивну годину віршем про толерантність – «Толерантність врятує світ», а школярі намалювали своїми долонями емблему толерантності під назвою «Крила доброти».
Свято пройшло на піднесеному настрої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *