Торгівля людьми – проблеми сьогодення

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення населенням гостроти проблеми торгівлі людьми 28 жовтня 2016 року Городенківським районним соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з районним центром зайнятості був проведений семінар «Торгівля людьми – проблема сьогодення» та «Як не стати жертвою?». Фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ – Лілія Гвоздик розповіла про форми торгівлі людьми, методи вербування та експлуатації людини, небезпечні випадки працевлаштування за кордоном та реалії, з якими стикаються трудові мігранти.
Бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦРБ Оксана Михайлюк, яка представляла інформаційного партнера районного центру зайнятості, ознайомила присутніх з виставкою «Торгівля людьми – ганебне явище сучасного світу», яка діє у стінах книгозбірні.
Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі стають мільйони людей, за даними ООН, через міжнародні кордони продають від 600 до 800 тис. осіб, вони працюють переважно у гірничій промисловості, будівництві, секс-індустрії та сфері побутового обслуговування. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном, або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав.
В заході взяли участь 14 осіб працездатного віку, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, та є в групі ризику.

89619053

26323892

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *