Екологічна місія

Екологічний стан планети Земля викликає дедалі більше занепокоєння. Виснаження природних ресурсів, техногенне забруднення повітря та води, перетворення на пустелю ще недавно плідної та життєдайної землі – все це, на жаль, тільки окремі складові довгого переліку наслідків згубного впливу людства на природне довкілля.
Саме охороні довкілля була присвячена Екологічна місія, яка відбулася 27 жовтня у церкві Успення Пресвятої Богородиці, яку провів отець Назарій Мицко на запрошення отця-декана Ігоря Левицького. Місія розпочалася з Літургії, відбулась молебінь, наука на екологічну тему. Були задіяні священики всього деканату.
Продовження екологічної місії відбулося в центральній районній бібліотеці з представниками місцевої влади, керівниками установ та громадськістю міста. В обговоренні проблемних екологічних питань району взяли участь отець-декан Ігор Левицький, голова районної ради Іван Мандич, заступник керівника апарату районної ради Олександра Ґудзик, перший заступник голови РДА Роман Жичицький, начальник відділу культури національностей та релігій Галина Олінійчук, начальник відділу освіти Мирослав Заліщук. Бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦРБ Оксана Михайлюк ознайомила присутніх з новинками книг на екологічну тематику та інноваціями бібліотеки в екологічному вихованні учнівської молоді. Насамкінець Людмила Вонсуль зпрезентувала дарунок отцеві Назарію, зроблений власними руками в її квітковій майстерні.
Бібліотекарі вдячні отцю Назарію за подаровану друковану продукцію.
А в гімназії ім. А. Крушельницького відбувся мультимедійний урок по екології для старшокласників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *