Правда про Бабин Яр

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Друга світова війна, яка обернулася для Києва низкою жахливих подій, незліченними людськими втратами та матеріальними збитками. Під час німецько-фашистської окупації Києва у 1941 – 1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів окупантами мирного населення і військовополонених, євреїв та циган, підпільників, членів Організації українських націоналістів, заручників та інших людей, що не схилили голови перед ворогом.
З метою розкриття змісту і наслідків трагедії Бабиного Яру провідний бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Олександра Лазорко провела для учнів 7 –х класів Городенківської ЗОШ №2 Історичний репортаж «Правда про Бабин Яр». До уваги дітей був також представлений документальний відеоролик про жахливі картини трагедії Бабиного Яру.
Трагедія Бабиного Яру на даний час дуже актуальна, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *