Акція доброчинності

Милосердя – це прояв любові до ближнього. І таку любов та милосердя відчули діти клубу «Ти не одна» центральної районної бібліотеки від отця Тараса Іванюка, настоятеля Далешівської церкви святих Косми і Даміана, їмості Галини, церковних громад сіл Далешево і Колінки та бібліотекарів, відпочиваючи в церковному притулку.
Діти мали можливість оздоровитися, побувати на цікавих екскурсіях, знайти нових друзів, отримати чудові призи, дитячий одяг.
Свою вдячність діти висловили у підготовленому святковому міні-концерті, який допомогла підготувати бібліотекар, заступник голови клубу «Ти не одна» Галина Мороз.
Прибула на свято й директор ЦБС Марія Підлеснюк. Вона вручила подячну грамоту о. Тарасу. Дякуючи всій далешівській громаді за такий сердечний прийом учасників клубу «Ти не одна», пані Марія підкреслила:
— За п’ять років існування нашого клубу одиноким матерям та їхнім дітям допомогло чимало добрих людей. Є в цьому й велика частка вашої громади. Такі заходи потрібні не лише дітям. Вони є добрим прикладом для всіх. Ми разом вчимося бути добрішими й щедрішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *