Ювілей конституції

«Живи, Україно, могутня державо
В єднанні і дружбі, за мир і свободу
Ти впевнено йдеш до святої мети»

З нагоди 20-ї річниці Конституції України та 75-ї річниці Акту проголошення Незалежності України в районному Палаці культури відбулося урочисте зібрання. За доброю українською традицією святкове дійство розпочалося з Божого благословення отця-декана Богдана Мороза.
З вітальним словом звернувся до громади заступник голови РДА, кандидат історичних наук п. Ярослав Левкун, який підкреслив в своєму виступі особливе значення відзначення історичної події – Акту відновлення української державності.
Ведуча урочистого вечора завідувачка відділу обслуговування користувачів районної книгозбірні Зоряна Захарчук за допомогою мультимедійних засобів здійснила історичний екскурс до конституційних традицій України, зокрема глядачі переглянули відеоматеріал про Конституцію Пилипа Орлика, згадали події неспокійної Конституційної ночі з 27 на 28 червня 1996 року та докладно ознайомилися з історичним фактом – Актом проголошення Незалежності України 30 червня 1941 року у Львові, який задекларував перед усім світом незалежницькі домагання українців та забезпечив їм ім’я народу, що боровся з нацизмом.
Україна починається з кожного з нас, адже наша держава – спільний дім для загального щастя і добра українського народу. Саме під цим лейтмотивом демонстрували свою мистецьку майстерність – Роман Дронюк, Ігор Караїм, Альбіна Москалик та Ангеліна Дубковецька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *