Циркові гастролі

Вчора 24 травня учні 8 класу Городенківської ЗОШ № 2 І-ІІІст. відвідали Кіноклуб «Правовий простір» при районній центральній бібліотеці і переглянули фільм естонських режисерів Яака Кілмі та Андреса Майміка «Циркові гастролі».
У ХХІ столітті, коли переосмислюється роль циркових тварин, невтомний естонський бізнесмен живе у своєму власному омріяному цирковому світі. Він прагне врешті-решт заснувати в Естонії державну циркову компанію. Але проти жорстокого поводження з тваринами в його цирку виступають захисники тварин. Активісти скрізь їздять за трупою, влаштовують демонстрації та закликають людей бойкотувати цирк. Але врешті-решт до діла береться рука Божа.
Глядачі вели дискусії про захист тварин не лише в Естонії, але й в Україні. Ознайомились з Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Учні були вражені після перегляду стрічки через неправильне поводження з тваринами і заявили, що тварин потрібно любити та піклуватись про них, а не лише використовувати заради того, щоб збагатитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *