Прозріння приреченого на мовчання

13 травня в літературно – музичній світлиці «Берегиня» відбулася літературна скарбничка під назвою «Прозріння приреченого на мовчання» присвячена 125 – річниці від дня народження Михайла Булгакова.
Творчість Михайла Булгакова має велике значення для світової літератури. Він розвивав філософсько – психологічний напрям у реалізмі М. Гоголя, Ф. Достоєвського, Г. Сенкевича, Л. Толстого. Булгаков бачив 20 століття як апокаліптичну епоху, «час світових катастроф». У його творах викриваються вади державної системи, лунає протест проти абсурдного соціального устрою, проти насильства. Різноманітні засоби комічного, містичного, фантастика , своєрідна символіка допомогли письменникові зруйнувати міф про начебто щасливе суспільство і показати його справжню сутність.
Ведуча заходу – бібліотекар відділу обслуговування читачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемострувала учням 9 класів ЗОШ № 2 І- ІІІ ст. уривки з документального фільму «Прокляття Майстра», в якому глибоко розкрито сутність неординарної особистості, талановитого автора, а також школярі переглянули відеоролики із художнього фільму «Майстер і Маргарита» – головного роману Михайла Булгакова, його духовного заповіту.
Насамкінець, була представлена книжкова викладка творів видатного прозаїка і драматурга з фондів нашої книгозбірні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *