Франциско де Гойя

15 квітня в молодіжному салоні «Едельвейс» відбулася арт-година під назвою «Живопис – це жагуче мовчання» із циклу «Його величність – Мистецтво», присвячена 270 – річниці від дня народження Франциско де Гойї.
У відомого іспанського художника та гравера Франциско де Гойя – і – Лусьентес був складний і дуже нерівний мистецький шлях. Його творчість розвивалася на рубежі 18 – 19 століть і відкриває мистецтво нової історичної епохи. З новим часом Гойю пов’язують пряме відображення і оцінка в його мистецтві реальних подій життя, сучасної йому дійсності.
Ведуча заходу бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів розповіла учням 4 –их класів Городенківської гімназії ім. А. Крушельницького про бурхливе життя та неординарну творчість знаного живописця, продемонструвавши найвідоміші його полотна. Звернувшись у своїй творчості до зображення історичної діяльності народних мас, Гойя поклав початок розвитку історичного, реалістичного живопису нового часу. Вплив Гойї на художню культуру набув загальноєвропейського значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *