Запроси до серця книгу

Дитинство – це чудова мить, коли луною котиться веселий сміх, іде цікаве навчання, маленька людина відкриває для себе цілий світ за допомогою книги і читання. Щороку березень для бібліотек, які обслуговують дітей, наповнений приємними турботами, пов’язаних з відзначенням свята книги. Традиційно і в Городенківській дитячій бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
Тиждень дитячого читання є і залишається найпопулярнішим святом дітей, сприяє розширенню літературного кругозору, об’єднує дітей з різними інтересами, формування культури читання, адже книга творить людину, допомагає у навчанні, пробуджує мрію, прикрашає наше життя і робить його змістовним.
Протягом тижня працівниками районної дитячої бібліотеки для своїх читачів проводили різні цікаві масові заходи: літературні ранки «Донька Підгірянського краю» (до 135 – річчя від дня народження М. Підгірянки), «Тепло душі – дітям» (до 75- річчя Ганни Чубач), літературні перегони «З якої це казки»; книго – кіно – мандрівка «Обличчя української історії – Т. Г. Шевченко та інші.
На завершення Тижня дитячої книги пройшов «День автора в бібліотеці». Поділитися своїм життєвим досвідом та літературними надбаннями до дитячої бібліотеки завітала журналістка, лауреат премії ім. Л. Мартовича та ім. Б. Бойка, письменниця – землячка Марта Войцехівська – Павлишин. Для своїх найменших шанувальників, учнів – читачів 2-3 класів міських шкіл п.Марта презентувала свою збірочку «Бабусині оповідки». Чудові враження читачі понесли з собою додому від зустрічі з авторкою. Сподіваємось, що і п.Марта отримала заряд натхнення від зустрічі з читацькою аудиторією Городенки! Тиждень дитячої книги і надалі сприятиме поглибленню читацьких інтересів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *