Всеукраїнський тиждень дитячої книги в Ясеневопільнівській бібліотеці

Щороку в Україні в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячої книги. Славні традиції проведення тижня читання було започатковано ще в далекому 1944 році. В той непростий час, обпалений крилом війни, велика увага приділялась дитячій книзі, яка несла святе слово дітям – майбутнім творцям.
Ясенневопільнівська бібліотека взяла активну участь у проведенні тижня дитячої книги, провівши ряд масових заходів з читачами-дітьми.

30 березня бібліотека спільно з вчителем християнської етики Книгницькою Марією Василівною провела духовну годину для учнів 6-го класу Ясеневопільнівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Побудь зі мною в тишині». Учням було запропоновано вікторину та перегляд тематичної полички з даної тематики.

31 березня з учнями 5-Б класу було проведено урок-милосердя «Доброта з роками не старіє, доброта від холоду зігріє». Діти задумались про те, що таке добро, чи є мірило доброти? З чого починається добро? Може, щоб бути добрим, потрібно творити подвиги?

1 березня Ясеневопільнівська бібліотека провела бесіду-роздум «Живи й процвітай, Україно моя, для миру і щастя, любові й добра». Для учнів було організовано виставку державних і національних символів України (прапор, герб, вишитий рушник, вишиті сорочки, віночок).
Діти дізнались більше про походження державних, національних символів, їх значення для українського народу, страви національної кухні, вишиті рушнити та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *