Екологічний семінар-тренінг

16 березня 2016 року в ОУН Б ім.І.Франка у рамках ініціативи «Громадське лобіювання інтеграції екологічної складової у стратегії і програми регіонального розвитку» громадська організація «Всеукраїнська екологічна ліга» провела семінар-тренінг для бібліотекарів області, а також презентувала третій том «Екологічної енциклопедії».
Всеукраїнська екологічна ліга – громадська організація, що становить собі за мету поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування збалансованого розвитку, підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян. Організації Ліги створено в усіх регіонах України. Утворено понад 200 міських та районних осередків в областях. ВЕЛ об’єднує більше 10 тис. природоохоронців.
Під час проведення семінару-тренінгу «Еколого-просвітницька справа у бібліотечній діяльності» фахівці Всеукраїнської екологічної ліги розповіли присутнім про бібліотечні методи та прийоми, які використовують для формування у громадськості екологічного світогляду та дбайливого ставлення до природи.
Зокрема, під час заходу керівник виконавчого комітету Всеукраїнської екологічної ліги Олена Шемет розповіла про основні напрями природоохоронної діяльності Ліги та презентувала присутнім третій том «Екологічної енциклопедії».
Координатор Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» Наталія Данилюк продемонструвала частину тренінгу для дітей «За життя без сміття», який можна проводити з читачами-школярами різного віку. Він складався з різних структурних елементів, таких як рефлексія, створення міні-проектів, презентацій та ін. Серед методичних прийомів були представлені руханка «Австралійський дощ» та мозковий штурм.
Учасники семінару-тренінгу мали можливість спробувати розробити та захистити свій власний тематичний природоохоронний проект, а також дізнатися багато нового про освітній напрямок роботи Всеукраїнської екологічної ліги.
Під час заходу бібліотекарям області було безкоштовно передано 19 екземплярів третього тому «Екологічної енциклопедії» та комплекти літератури природоохоронного спрямування.
Від Городенківської центральної районної бібліотеки у семінарі-тренінгу взяла участь бібліотекар Олінійчук Ірина Василівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *