У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна

Тарас Шевченко… У кожного він свій. Найщиріший лірик, гнівний бунтар, поет, художник і просто людина. Про нього написано не одну сотню книг мовами різних народів світу, не одну тисячу наукових праць та публіцистичних статей, виголошено стільки доповідей і промов, що створюється ілюзія,
ніби ми все про Шевченка знаємо і все в ньому розуміємо. Та це лише омана. Бо Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і неосяжний.
До 202 річниці від дня народження видатного Українця у світлиці «Берегиня» відбулася літературно – мистецька презентація «У сонмі світу він – довічно третій: за Словом – Бог, а третій – він, Тарас».
Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк запропонувала учням 5 – А класу гімназії ім. А. Крушельницького цікаву розповідь про маловідомі сторінки із життя Тараса Шевченка та продемонструвала відеоролики, які ілюстрували основні етапи творчості генія українського народу. Зокрема, більш детальніше бібліотекар розповіла про Шевченка високоталановитою маляра, рисувальника, тонкого і високомайстерного гравера, скульптора і архітектора. Також учням була презентована книжкова виставка – освідчення «У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна», яка буде діяти в стінах ЦРБ до кінця березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *