Милосердя й доброта – людства два крила

З учнями 8-х класів ЗОШ №2 відбулась година спілкування «Милосердя й доброта – людства два крила». Адже життя – це безперервний іспит на добро і зло. Все в нашому житті починається з вибору. Цих істин вчить життя, вчать люди – злі і добрі, високі духом і гнилі серцем. Потреба в добрі повсякчасно. Навіть там де гори спокійні і тверда земля не хитається під ногами.
Бібліотекар дитячої бібліотеки Марія Соколюк на зустрічі підняла проблему бездомних собак, і відношення людей до них. На превеликий жаль, як говорить біблійна легенда люди забули, що їдять собачий та котячий хліб і дозволяють собі виганяти та знущатись із беззахисних тварин. Також учні переглянули мультимедійну презентацію, яка не залишила байдужим нікого. Адже побачили на екрані про собачу вірність і людську підлість та зраду.
На зустріч були запрошені Лілія Ярославівна та Мирослава Миколаївна Березовські які займаються створенням громадської організації «Мухтар» у м. Городенка.
В своєму виступі вони звернулися до учнів щоб долучилися до розробки емблеми клубу та можливо в майбутньому стали волонтерами клубу по захисту бездомних тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *