Пам’яті Героїв Небесної Сотні

18 лютого в районному палаці культури відбулося вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнено пам’ять Героїв Небесної Сотні за участю державних службовців виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів, представників громадських організацій та політичних партій, громадськості.
Вшанування розпочалося з Державного Гімну України та молитви за Україну.
Перед присутніми виступили: голова районної державної адміністрації Богдан Кобилянський, голова районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Василь Токарик.
Керівник району Богдан Кобилянський зазначив: «Трагічні події 18-20 лютого 2014 року сьогодні зібрали нас, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час і водночас голосно заявити про тверду віру і впевненість в перемозі ідеалів Майдану.

«А сотню вже зустріли небеса
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав»
Під такою назвою в літературно-музичній світлиці «Берегиня» експонується виставка – реквієм до дня Героїв Небесної Сотні.
Книжкові та періодичні видання з фондів нашої книгозбірні, які представлені на даній виставці вкотре знайомлять нас з мужніми учасниками Революції гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Вони прожили різне життя – хто довге, а хто зовсім коротке. Були дуже різними, але їх, як і сотні тисяч учасників Майдану, мільйони по всій Україні та в цілому світі об’єднало прагнення правди.
Серед Героїв Небесної Сотні були і наші земляки, зокрема: відважний сотник – Сергій Дідич, незабутній Василь Білик, юний студент – Роман Гурик з Івано – Франківська та інші, які разом з українським народом повстали проти брехні, корупції, наруги над волею людей.
Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Тож, будьмо гідні висоти подвигу Героїв Майдану!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *